Przejdź do treści

Seria GFK

Balie z wkładem GFK

Balia ogrodowa z okrągłym lub owalnym wkładem z włókna szklanego to także innowacyjne połączenie starożytnej skandynawskiej tradycji z nowoczesną techniką.

Woda w baliach z wkładem z włókna szklanego  jest ogrzewana przy użyciu pieca zintegrowanego lub zewnętrznego, opalanego drewnem. Piec jest wykonany ze stali nierdzewnej.

W przypadku balii z piecem zintegrowanym, wkład z włókna szklanego jest również świetnie dopasowany do kształtu pieca, co umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni nawet w najmniejszej prywatnej oazie. Balia ogrzewana za pomocą pieca zewnętrznego, zapewnia więcej przestrzeni i większą swobodę ruchów podczas relaksującej kąpieli w domowym zaciszu.

Wyprofilowane ławki zapewniają komfort i miejsce nawet dla 8 osób, w zależności od wybranej średnicy wkładu. 

Wszystkie modele balii ogrodowych z wkładem z włókna szklanego, mogą być doposażone w grzałkę elektryczną, służącą do podtrzymywania temperatury wody. Dzięki połączeniu ogrzewania elektrycznego z piecem opalanym drewnem, zużywają one znacznie mniej energii niż balie ogrzewane tylko i wyłącznie piecem elektrycznym. Ten hybrydowy system pozwala na utrzymanie dodatniej temperatury wody, nawet przy minusowych temperaturach.

Wszystkie modele balii mogą być również doposażone w system masażu wodnego lub powietrznego, oświetlenie LED i mini LED, system filtracji piaskowej z lampą UV, piec ze stali nierdzewnej ASIS 316 (odporny na działanie soli), izolację wkładu itp.

Wkłady z włókna szklanego charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami. Są one wytrzymalsze, trwalsze i odporniejsze na promieniowanie UV niż np. tradycyjne balie drewniane. Są one również bardzo łatwe do czyszczenia.

Gotowe konfiguracje
Konfigurator