Skip to content

Zrelaksuj się w wysokiej jakości baliach i saunach od KuBu Wellness Company

Kubu Wellness - manufacturer of hot tubs and saunas

In recent years, methods of relaxation, such as relaxing, are gaining popularity tub bath Whether rest in the sauna. For years, you could only use this type of attractions in holiday resorts. But why not create a relaxation zone in your own home?

High-quality saunas and hot tubs

 IN KuBu Wellness Company znajdziesz tu wysokiej jakości tubs and saunasOferujemy produkty najwyższej jakości, wykonane z dbałością o każdy szczegół, w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów i kształtów. Poszczególne modele zostały stworzone z użyciem wysokiej jakości drewna, dzięki czemu nasze produkty nie tylko dobrze wyglądają, ale także cechują się długą żywotnością i trwałością.

Nasza dewiza to: najwyższy standard jakości i komfortu, profesjonalna i kompetentna obsługa, szybka realizacja zamówienia i przede wszystkim zadowolenie każdego z naszych klientów.

We invite you to familiarize yourself with the offer Kubu Wellness company.

Our offer

Balie akrylowe
Acrylic tubs
Saunas

OPINIONS

KrzysztofKrzysztof
15:58 02 Jul 23
Bardzo polecam firmę KUBU Wellness Kontakt z Panią Joanną super przed i po zakupie Po pierwszym naszym użyciu jacuzzi byliśmy super zaskoczeni jakością, wykonaniem produktu, ale najlepsze były wrażenia kiedy drugiego dnia temp. w bani wynosiła 38 stopni a trzeciego 34. Naprawdę super trzyma ciepło, system dysz i hydromasażu tak mocny działa, że żona musi trzymać się …😏. Jakość i wykonanie na wysokim poziomie. Cena warta zakupu, polecam innym
Mariola BanasiewiczMariola Banasiewicz
14:14 02 Jul 23
Serdecznie polecam tą firmę. Kompetentna przemiła obsługa świetny kontakt i pomoc w wielu kwestiach. Rady Pani Joasi sprawdziły się w 100% Jak na razie jesteśmy mega zadowoleni. Balia prezentuje się świetnie spełnia swoje funkcje jest solidna. Nasze spa przebija nawet termy w Zakopanem 😂Szkoda ze tak późno ja kupiliśmy 🥂🥂 polecam serdecznie jak kupować to tylko… Kubu Wellness Company👏👏
Rynio MRynio M
17:47 12 May 23
Bardzo dobry kontakt z sprzedającym. Jacuzzi używam trzeci miesiąc, bardzo dobra jakość. Po wieczornej kąpieli rano woda 34 -36 stopni. Zabawa dla całej rodziny i znajomych.
Krupa GregorKrupa Gregor
17:40 22 Jan 23
Gorąco polecam wszystkim tę firmę. Jestem bardzo zadowolona z wanny. Super jakość, najlepsze doradztwo (nawet po zakupie).
js_loader