Przejdź do treści

Sauny ogrodowe

Sauny ogrodowe od producenta Kubu-Wellness

Sauny ogrodowe, których producentem jest Kubu-Wellness wykończone są wysokiej jakości drewnem świerkowym. Wewnątrz sauny znajdują się ławki wykonane z osiki lub czarnej olchy.  Nasze sauny ogrodowe posiadają drzwi szklane lub drewniane, oświetlenie oraz piec. Co więcej, na życzenie Klienta wewnętrzne ściany sauny mogą być również wykończone drewnem z osiki lub olchy czarnej. Kolejną opcją jest drewno termiczne, które może być użyte zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz sauny ogrodowej. W zależności od własnych upodobań oraz przeznaczonego miejsca w Twoim ogrodzie możesz wybrać saunę ogrodową w kształcie beczki (zarówno poziomej, jak i pionowej), prostokątnego domku, igloo i liścia.

sauna ogrodowa beczka
sauny ogrodowe producent

Sauny ogrodowe elektryczne i opalane drewnem

W naszej ofercie posiadamy sauny ogrodowe opalane drewnem oraz sauny ogrodowe elektryczne.

Cechą charakterystyczną sauny ogrodowej elektrycznej jest wbudowany piec, który służy do ogrzania wnętrza. Dzięki temu nie ma potrzeby rozpalania pieca wcześniej, przez co jest to zdecydowanie szybsze rozwiązanie.

Sauny ogrodowe opalane drewnem występują w dwóch konfiguracjach: ładowane wewnątrz lub na zewnątrz sauny.

Zalety korzystania z saun ogrodowych

Regularne korzystanie z sauny ogrodowej ma wiele zalet. Poza korzyściami zdrowotnymi i możliwością rozładowania emocji można również miło spędzić czas. Z uwagi na temperaturę panującą w saunie pomaga ona spalać kalorie, regenerować się po treningu, usuwać toksyny, a także zniwelować stres i poprawić jakość snu. Z sauny można korzystać zarówno latem, jak i zimą.

sauna ogrodowa elektryczna
sauna ogrodowa opalana drewnem

Wybierz idealną saunę ogrodową w Kubu-Wellness

Znalezienie dobrej sauny ogrodowej nie zawsze jest proste. Na szczęście korzystając z oferty producenta Kubu-Wellness, możemy liczyć na fachowe doradztwo oraz produkty najwyższej jakości. W Kubu-Wellness dostępne są sauny ogrodowe z gotowej oferty bądź dostosowane pod indywidualny projekt. Nasze sauny ogrodowe można doposażyć w: okna (małe, panoramiczne lub pół panoramiczne), oświetlenie LED pod ławkami, system audio Bluetooth i przedsionek. Sauny ogrodowe to również bardzo dobry dodatek do balii, razem tworzą idealny duet do domowego SPA.

Przykładowe konfiguracje