Przejdź do treści

Drewniane balie ogrodowe — seria akrylowa

Nowoczesne balie z jacuzzi

Balie ogrodowe z jacuzzi to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z rodziną lub znajomymi, nawet gdy temperatury na zewnątrz są już ujemne. Korzystanie z takich balii niesie wiele korzyści nie tylko tych związanych z przyjemnymi chwilami i relaksem, ale również zdrowiem.

Nasze balie ogrodowe z jacuzzi – z czego są wykonane?

Balie z jacuzzi wykonujemy z wysokiej jakości materiałów. Sam proces produkcji odbywa się przy użyciu nowoczesnych urządzeń wpływających w dużej mierze na komfort użytkowania.

Oferta balii drewnianych do kąpieli od Kubu-Wellness

W Kubu-Wellness można znaleźć bogatą ofertę saun ogrodowych i balii  z jacuzzi. W zależności od potrzeb można zakupić gotową konfigurację balii lub skorzystać z możliwości dopasowania jej do własnych potrzeb. W przypadku konkretnych wymagań można samodzielnie zadecydować o wyposażeniu oraz wszelkich dodatkowych opcjach.

drewniane balie ogrodowe

Komfortowe balie ogrodowe z hydromasażem

Balia ogrodowa z jacuzzi składa się z obudowy zewnętrznej, schodów, izolacji wkładu, pokrywy termicznej, mieszadła do wody, urządzenia podgrzewającego wodę i filtru. Ponadto wewnątrz znajduje się wkład akrylowy do balii. W przypadku balii z jacuzzi wbudowany jest system hydromasażu. Nasze balie z jacuzzi posiadają również wyprofilowane ławki zapewniające komfort i miejsce nawet dla 8 osób, w zależności od wybranej średnicy wkładu akrylowego. Wkłady kwadratowe mogą pomieścić nawet do 10 osób.

wkład akrylowy do balii

Zalety korzystania z balii z jacuzzi

Drewniana balia ogrodowa idealnie wkomponuje się w każdy ogród. Oczywiście nie jest to jedyna zaleta, jeżeli chodzi o jej posiadanie.

Balia drewniana do kąpieli ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie m.in. obniża ciśnienie, poprawia krążenie krwi, eliminuje bóle stawów, jak i pomaga w chorobach kręgosłupa. Z kąpieli powinny korzystać również osoby obciążone dużym stresem, gdyż w ten sposób można się odprężyć i zrelaksować. Balia z jacuzzi to także świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Kąpiel w naszych drewnianych baliach ogrodowych to bardzo dobry sposób na poprawę odporności, szczególnie w okresie zimowym.

Balia z jacuzzi idealna do Twojego ogrodu

Zanim zdecydujesz się na zakup balii drewnianej do kąpieli, należy się zastanowić nad miejscem, w którym będzie się ona znajdowała oraz instalacją, która umożliwi podgrzewanie wody. 

Balia z okrągłym lub kwadratowym wkładem akrylowym to idealne połączenie starej tradycji z nowoczesną techniką. W przypadku balii z piecem zintegrowanym wkład akrylowy do balii jest idealnie dopasowany do kształtu pieca, co umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni, nawet w niewielkim ogrodzie.

Utwórz idealną balię ogrodową z jacuzzi w Kubu-Wellness

Balie z wkładem akrylowym mogą być doposażone w grzałkę elektryczną, służącą do podtrzymywania temperatury wody. Ten innowacyjny hybrydowy system grzewczy pozwala na utrzymanie dodatniej temperatury wody nawet przy minusowych temperaturach.

Nasze drewniane balie ogrodowe mogą być również doposażone w systemy SPA: takie jak masaż powietrzny czy masaż wodny. Oświetlenie LED i mini LED, system filtracji piaskowej z lampą UV, czy piec ze stali nierdzewnej ASIS 316, który jest odporny na działanie soli.

balia drewniana do kąpieli

Dlaczego warto kupić balię ogrodową od Kubu-Wellness

Jeżeli poszukujesz balii ogrodowej z hydromasażem, która będzie niezawodna i wydajna, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Nasze balie z jacuzzi z wkładem akrylowym są wykonywane z wysokiej jakości płyty akrylowej, metodą termoformowania ciśnieniowego. Dzięki temu są one wytrzymałe, trwałe, odporne na promieniowanie UV i na zniekształcenia. Dodatkowo zarysowania są na nich mniej widoczne. Warto również dodać, iż balie z wkładem akrylowym łatwiej utrzymać w czystości niż tradycyjne.

Konfigurator